Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
GET TO KNOW AMERICA
Get To Know America

Po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum udowodnili, że posiadają obszerną wiedzę na temat otaczającego świata, zdobywając II miejsce w konkursie „Get to know America” prowadzonym przez przedstawiciela Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie.


26 marca odbył się III etap konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych zorganizowany przez Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach w ramach konkursu Zoom in on America Challenge, we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Konkurs objęty był patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice oraz patronatem medialnym Gazety Niepołomickiej.

Dwie 3-osobowe drużyny wyłonione w II etapie konkursu spośród uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum rywalizowało z 6 drużynami z różnych szkół.

Drużyna w składzie: Magdalena Korus, Gabriela Woźniczka i Olga Kowalska zajęła II miejsce.

Uczniom naszego gimnazjum gratulujemy sukcesu!

opracowanie: Barbara Sołtys

zobacz galerię...