Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
ZSP - w Brzeźnicy
Uczennice gimnazjum na podium SKAWIŃSKIEJ PROBÓWKI ARTYSTYCZNEJ
IMG 9554

SPA - to przegląd twórczości artystycznej uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu krakowskiego i sąsiednich gmin. Odbywa się ona od 2000 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Skawinie.


Więcej…
 
DNI JĘZYKÓW OBCYCH

LOGO NIDA

Dni Jezykow Obcych

4 czerwca 2019 r. w czasie szkolnych obchodów Dni Języków Obcych uczestnicy projektu „Once upon a time… - the art of storytelling” (Dawno, dawno temu… - sztuka opowiadania historii), finansowanemu dzięki grantowi uzyskanemu z Programu English Teaching, zaprezentowali swoim młodszym koleżankom i kolegom z klas I-III własną interpretację dwóch klasycznych bajek dla dzieci: CINDERELLA (KOPCIUSZEK) i LITTLE RED RIDING HOOD (CZERWONY KAPTUREK).


Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO – „PANDA”
Dyplom 1

1 kwietnia br. uczniowie klas 3 gimnazjum przystąpili do ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego „Panda”. Uczestnicy konkursu zmierzyli się z 30 pytaniami testowymi o zróżnicowanym stopniu trudności, sprawdzającymi umiejętność czytania tekstu literackiego i popularnonaukowego ze zrozumieniem, zagadnień gramatycznych oraz znajomość lektur konkursowych, m.in. „Mitologii” J. Parandowskiego.


Więcej…
 
CAŁA POLSKA BIEGA 2019
Cala Polska biega

W dniu 30.05.2019r. po raz dziesiąty na boisku sportowym w Brzeźnicy odbyła się akcja „Cała Polska biega”. Jubileuszowe spotkanie zgromadziło wiele ochotników, których nie zniechęciły nawet niekorzystne warunki pogodowe.


Więcej…
 
Rozwijamy się na wiosnę - warsztaty w przedszkolu
Warsztaty

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyły się różnego rodzaju warsztaty.

Wszystkie grupy odwiedził pies Collin. Dzieci poznawały miejsca pracy psów i oswajały się z gościem. Karmiły Collina, czesały i rzucały mu piłkę, a na koniec zajęć przytulały się do niego i głaskały.


Więcej…
 


Strona 1 z 16