Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
ZSP - w Brzeźnicy
Wielka Liga Czytelników – etap II – Mistrzostwa szkoły
WLCZ zdalne

11 maja odbył się II etap ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników. Przystąpiły do niego osoby, które zdobyły 10 sprawności czytelniczych, czyli przeczytały 10 książek i wykonały do nich testy na co najmniej 80% punktów.

Więcej…
 
Zdalne nauczanie w klasach I-III wcale nie musi być nudne!
edukacja wczesnoszkolna zdalne

Przebywanie w domu podczas kwarantanny wcale nie musi być nudne. W ramach zdalnego nauczania uczniowie codziennie dostają szczegółowo przygotowany przebieg lekcji: oglądają filmiki edukacyjne, prezentacje multimedialne, korzystają z ciekawych stron interaktywnych.

Więcej…
 
Dzieci uczą rodziców w domu!
logo dzieci ucza

W odpowiedzi na zaistniałą sytuację, ale także na apel Ministra Edukacji Narodowej, a jednocześnie chcąc zachęcić dzieci do przebywania i nauki w domu, w ramach ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców" Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało serię materiałów dydaktycznych do wspólnej domowej nauki rodziców i dzieci.

Więcej…
 
Nauka i zabawa - tworzymy gry planszowe.
biologia zdalne

Nauka poprzez zabawę to nie tylko frajda- to duża wartość. Kiedy angażujemy emocje - szybciej się uczymy. To skuteczna forma nauki, możliwość rozwoju kreatywności. Dzięki grom i zabawom proces nauczania staje się przyjemniejszy i ciekawszy.

Więcej…
 
FRANKENSTEIN – THE MONSTER AND THE MYTH
Frankenstein

4 marca 2020 r. uczniowie klas siódmych i ósmych, chętni do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce, wzięli udział w wycieczce przedmiotowej z języka angielskiego na przedstawienie teatralne pt. „Frankenstein – the Monster and the Myth”.

Więcej…
 


Strona 1 z 18