Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w ZSP
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w ZSP
rozpoczecie roku 2018 2019

Dnia 3 września 2018 roku uczniowie, nauczyciele i rodzice uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy rozpoczęli nowy rok szkolny 2018/2019. Następnie wszyscy udali się do budynku ZSP w Brzeźnicy, gdzie na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego.


Galę rozpoczęła Pani Dyrektor Anna Lang, która powitała zgromadzonych i wypoczętych uczniów, rodziców i nauczycieli oraz przypomniała tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 roku. W nowym roku szkolnym w ZSP w Brzeźnicy będą oddziały przedszkolne, klasy I – VIII oraz oddziały gimnazjalne. Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się na spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami, gdzie zapoznali się z planem zajęć i podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów oraz radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

 

opracowanie: Monika Jezierska

zobacz galerię...