Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w ZSP
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w ZSP
rozpoczecie roku

Dnia 2 września 2019 roku uczniowie, nauczyciele i rodzice uroczystą Mszą Świętą w Kościele Parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brzeźnicy rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020. Następnie wszyscy udali się do budynku ZSP w Brzeźnicy, gdzie na sali gimnastycznej odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego.


Galę rozpoczęła Pani Dyrektor Ewelina Kutermak, która powitała zgromadzonych i wypoczętych uczniów, rodziców i nauczycieli. W nowym roku szkolnym w ZSP w Brzeźnicy będą oddziały przedszkolne oraz klasy I – VIII. Po uroczystości wszyscy uczniowie udali się na spotkanie w salach lekcyjnych z wychowawcami i kolegami, gdzie zapoznali się z planem zajęć i podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

Wszystkim uczniom oraz nauczycielom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów oraz radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień.

 

opracowanie: Monika Jezierska

zobacz galerię...