Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
Małopolska w zdrowej atmosferze

LIFE-IP Malopolska long

 

projekt czyste powietrze

Dnia 12 października 2018 roku w ramach przekazania oczyszczacza powietrza do naszego przedszkola zorganizowaliśmy akcję pod hasłem „Czyste powietrze wokół nas”. W akcji brały udział dwie grupy „Motylki” oraz „Biedronki” - dzieci 5 i 6 letnie.


Podczas naszego spotkania gościliśmy wicedyrektora mgr Tomasza Kindykiewicza oraz dyrektor mgr Annę Lang. W tym dniu dzieci uczestniczyły w prelekcji dotyczącej zanieczyszczeń powietrza oraz sposobów jego ochrony. Przedszkolaki oglądały prezentację multimedialną oraz bajkę edukacyjną. Dzieci podczas spotkania ubrane były na zielono, miały specjalnie przygotowane na tę uroczystość transparenty z hasłami dotyczącymi ochrony powietrza oraz zielone balony. Wszyscy radośnie przemaszerowaliśmy w stronę miejsca, gdzie zasadziliśmy drzewko- symbol życia. Zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Po powrocie do przedszkola dzieci rozwiązywały quizz, który był podsumowaniem naszego spotkania.

Projekt Małopolska w czystej atmosferze umowa darowizny - pobierz...

Opracowanie: Anna Biczak

zobacz galerię...