Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Świąteczna Akcja 2018
Świąteczna Akcja 2018
Swiateczna paczka

„Człowiek jest wielki, nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

 

Już po raz szósty cała społeczność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego wraz z filią w Chrząstowicach włączyła się w „Świąteczną Akcję 2018”, czyli pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom z gminy Brzeźnica.

Dzięki ofiarności uczniów i ich rodziców mogliśmy pomóc pięciu rodzinom, którym przekazaliśmy paczki wypełnione artykułami spożywczymi, środkami czystości i artykułami szkolnymi. Bardzo dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i otwarte serca na drugiego człowieka. Dzięki Wam, potrzebujący z naszej gminy będą mogli radośnie, szczęśliwie i obficie spędzić Święta Bożego Narodzenia.

 

opracowanie: Katarzyna Pietrykowska

zobacz galerię...