Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Udział świetliczaków w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Idą święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!”
Udział świetliczaków w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Idą święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!”
kampania spoleczna

Dzieci ze świetlicy szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzeźnicy wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej pod hasłem „Idą święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!”, której organizatorem jest Fundacja Dbam o Mój Z@sięg.


W grudniu na gazetce obok świetlicy została umieszczona informacja dotycząca realizacji projektu, aby  przybliżyć rodzicom  główny cel przeprowadzanej kampanii. Pocztówki zostały rozdane świetliczakom z klasy I i II oraz kilkunastu uczniom z klas III-IV. Dzieci zabrały kartki do domu, aby wspólnie z rodzicami wypisać świąteczne życzenia i wysłać je do bliskich osób. Ponadto w szkolnych toaletach zostały powieszone kartki z ciekawostkami wydrukowanymi ze strony internetowej Fundacji. Świetliczaki wzięły również udział w organizowanym przez Fundację Przeglądzie na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową.

 

opracowanie: Zuzanna Nicieja

zobacz galerię...