Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU
GRUDZIEŃ W PRZEDSZKOLU
grudzien przedszkole

Grudzień obfitował w wiele wydarzeń. Już na początku miesiąca odwiedził nas górnik, który opowiedział nam jak się wydobywa węgiel, przybliżył zwyczaje panujące w kopalni i zdradził kilka tajemnic znanych jedynie górnikom.


Niezwykle ważnym dniem był 6 grudnia kiedy to ze swoją wizytą pojawił się w naszych progach Święty Mikołaj. Przedszkolaki były szczęśliwe. Mikołaj odwiedził każdą grupę i wręczył dzieciom prezenty.

Nie zabrakło tradycyjnych przygotowań do świąt takich jak ubieranie choinki i dekorowanie sal, pieczenie i lukrowanie pierniczków, robienie najdłuższego łańcucha z papieru i innych ozdób oraz przygotowywanie stroików wspólnie z rodzicami.

W ostatni piątek przed świętami odbyły się tradycyjnie wigilie grupowe. Przedszkolaki składały sobie życzenia, śpiewały kolędy i biesiadowały przy świątecznym stole.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...