Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna ŚWIĄTECZNE WARSZTATY Z RODZICAMI U SMERFIKÓW
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY Z RODZICAMI U SMERFIKÓW
warsztaty swiateczne

W połowie grudnia dzieci z grupy Smerfiki gościły swoich rodziców na przedświąteczny spotkaniu. Przedszkolaki pokazały, czego nauczyły się od września. Były jesienne piosenki, wierszyki i zabawa z instrumentami. Dla wielu dzieci był to pierwszy taki występ przed szeroką publicznością. Ale Smerfiki poradziły sobie ZNAKOMICIE.


Po występach odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w związku ze Smerfikowym Konkursem Rodzinnym "Polska moja Ojczyzna". Był to rodzinny konkurs plastyczny zorganizowany przez wychowawcę grupy. Należy wspomnieć, że prace konkursowe były przepiękne i bardzo kreatywne.

Centralną częścią spotkania były warsztaty plastyczne. Smerfiki zrobiły wspólnie z rodzicami kilka ozdób świątecznych. Był to niesamowity czas poznawania siebie nawzajem, spotkania i przygotowania do zbliżających się świąt.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...