Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Dzień Babci i Dziadka w Filii Chrząstowice
Dzień Babci i Dziadka w Filii Chrząstowice
Dzien Babci Dziadka

Od wielu już lat w kalendarz uroczystości naszej szkoły wpisany jest Dzień Babci i Dziadka, dlatego 1 lutego 2019 roku odbyła się uroczystość z tej okazji.


Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. W tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o nich i wspólnie z paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na samym początku dyrektor ZSP w Brzeźnicy pani Anna Lang przywitała wspaniałych gości i złożyła piękne życzenia. Następnie dzieci zaprezentowały program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, przedstawiły jasełka i wręczyły laurki swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków.

 

opracowanie: s. Julitta i U. Marszałek

zobacz galerię...