Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka
Dzien Babci Dziadka

W lutym w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.


Jak co roku przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały występy artystyczne. Mali aktorzy byli bardzo przejęci, czasami pojawiła się trema, ale uśmiechnięte twarze babć i dziadków dodawały im odwagi. Dzieci pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki, dogrywały komiczne scenki oraz tańczyły. Po występie przedszkolaki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki.

Po występach wszyscy goście udali się na poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia i radości.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...