Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna 8 marca – Dzień Kobiet
8 marca – Dzień Kobiet
Dzien Kobiet

W tym dniu wszystkie dziewczynki jak i również chłopcy byli odświętnie ubrani. Na początek dziewczynki zaprezentowały się na „czerwonym dywanie” a następnie przystąpiły do konkursu wyboru Miss: czytania, najszybszego liczenia, zgadywanek, ukłonu, śpiewu, uśmiechu, równowagi, szybkości, podskoków.


Z wielkim zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności, gdyż nagrodą była wykonana przez chłopców korona. Chłopcy wcielili się w role jury i bardzo surowo przyznawali swoje oceny, ale moc talentów jakimi obdarzone były uczestniczki konkursu sprawiły, że wszystkie zdobyły koronę i tytuł. Na koniec chłopcy wręczyli nowo wybranym Miss tulipany jak przystało na Dzień Kobiet :)

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Maria Czyżowska

zobacz galerię...