Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna GET TO KNOW AMERICA
GET TO KNOW AMERICA
Get To Know America

Po raz kolejny uczniowie naszego gimnazjum udowodnili, że posiadają obszerną wiedzę na temat otaczającego świata, zdobywając II miejsce w konkursie „Get to know America” prowadzonym przez przedstawiciela Konsulatu Generalnego Stanów Zjednoczonych w Krakowie.


26 marca odbył się III etap konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych zorganizowany przez Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach w ramach konkursu Zoom in on America Challenge, we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie.

Konkurs objęty był patronatem honorowym Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice oraz patronatem medialnym Gazety Niepołomickiej.

Dwie 3-osobowe drużyny wyłonione w II etapie konkursu spośród uczniów klas VII, VIII i III gimnazjum rywalizowało z 6 drużynami z różnych szkół.

Drużyna w składzie: Magdalena Korus, Gabriela Woźniczka i Olga Kowalska zajęła II miejsce.

Uczniom naszego gimnazjum gratulujemy sukcesu!

opracowanie: Barbara Sołtys

zobacz galerię...