Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Docenili nas!
Docenili nas!
Maly Ksiaze

Jak co roku uczniowie starszych klas naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl teatralny w języku angielskim przygotowany przez profesjonalistów z English Theatre.


Uczniowie klasy VIIIa przez kilka miesięcy pracowali nad inscenizacją powiastki filozoficznej A. de Saint Exupery’ego pt. „Mały Książę” w ramach projektu zgłoszonego w programie Edukacja Inspiracja finansowanego przez  Fundację Szkoła z Klasą i Edukacyjną Fundację im. prof. Romana Czerneckiego EFC: „Gratulujemy i witamy w gronie nauczycieli Edukacji Inspiracji”

Na finał naszych zmagań ze sceną zaprosiliśmy uczestników Warsztatów z Terapii Zajęciowej ze Spytkowic. Dzięki pysznym wypiekom mam, tj. Paniom: Edycie Panek i Barbarze Niciei atmosfera spotkania była słodziutka.

 

opracowanie: Lidia Adamus

zobacz galerię...