Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna SIECIOWANIE W BRZEŹNICY
SIECIOWANIE W BRZEŹNICY

sieciowanie logo

sieciowanie

25 kwietnia 2019 r. w budynku ZSP w Brzeźnicy odbyło się szkolenie dla nauczycieli pt. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE W KSZTAŁCENIU JĘZYKOWYM. Szkolenie planowane było dla około 15 nauczycieli ze szkoły w Brzeźnicy i okolicznych szkół (Marcyporęba, Sosnowice, Jaśkowice).


Mimo niezakończonej jeszcze akcji strajkowej wzięło w nim udział 14 nauczycieli. Przeprowadzone (jak zwykle profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem) przez p. Małgorzatę Porębską warsztaty były zaplanowane głównie dla nauczycieli języków i większość uczestników stanowili angliści, germaniści i poloniści. Temat szkolenia okazał się jednak na tyle atrakcyjny, że pojawiła się na nim także trójka nauczycieli przedmiotów ścisłych. Zajęcia warsztatowe dotyczyły praktycznego wykorzystania aplikacji komputerowych i telefonicznych w nauczaniu języków, zaś ich uczestnicy zostali wyposażeni w konkretne rozwiązania i gotowe pomysły do wykorzystania na prowadzonych przez nich lekcjach.

 

opracowanie: Edyta Kłeczek

zobacz galerię...