Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Wyjazd do Marcyporęby – Smerfiki
Wyjazd do Marcyporęby – Smerfiki
Marcyporeba

Pomimo deszczu, 23 maja nasze Smerfiki wybrały się do Marcyporęby.


Oprócz atrakcji jaką była jazda autobusem, dużą frajdę przyniosła pogoda. Smerfiki radośnie szły w deszczu zaopatrzone w kurtki przeciwdeszczowe, peleryny, kalosze i parasole. Nie straszna była nawet taka pogoda. A było warto, ponieważ nagrodą był wspaniały teatrzyk "Prawdziwy skarb" w wykonaniu Teatru Eden. Spektakl ukazał dzieciom, że największym skarbem jest rodzina. Oczywiście było dużo śmiechu, trochę tańca, nasze przedszkolaki pomagały aktorom i nagrodzili ich wielkimi brawami.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...