Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Uczennice gimnazjum na podium SKAWIŃSKIEJ PROBÓWKI ARTYSTYCZNEJ
Uczennice gimnazjum na podium SKAWIŃSKIEJ PROBÓWKI ARTYSTYCZNEJ
IMG 9554

SPA - to przegląd twórczości artystycznej uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu krakowskiego i sąsiednich gmin. Odbywa się ona od 2000 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Skawinie.


W bieżącym roku szkolnym nadesłano łącznie 40 prac. Jury w składzie z Anną Kudelą, Ewą Helbin – Czyżowską oraz Anną Całą, wyłoniło trzy najlepsze utwory. Nasza szkoła została w tym roku szczególnie doceniona – całe podium w kategorii poezja zajęły uczennice klasy IIIb gimnazjum pod opieką pani Marzeny Woźniak. Pierwsze miejsce zajęła Olga Kowalska, drugie – Agnieszka Sekuła, a trzecie – Milena Wojtaszczyk.

Na uroczystej gali zostały wręczone nagrody oraz odczytane fragmenty zwycięskich utworów.  Gimnazjum w Brzeźnicy znów zostało wyróżnione!

 

opracowanie: Olga Kowalska, kl. IIIb