Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Projekt POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów - Teenagers pro healthy lifestyle. (Młodzież za zdrowym trybem życia.)
Projekt POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów - Teenagers pro healthy lifestyle. (Młodzież za zdrowym trybem życia.)

 logo EU FE RP

projekt power

W ramach realizacji projektu POWER Ponadnarodowa mobilność uczniów - Teenagers pro healthy lifestyle. (Młodzież za zdrowym trybem życia.) uczestnicy wraz opiekunami spotkali się na zajęciach przygotowawczych w dniach 4 - 5 października.


Spotkanie odbyło się w Kossowej. W ramach zajęć uczniowie realizowali poszczególne moduły: przygotowanie językowe, kulturowe, zajęcia dotyczące zdrowego odżywiania (zajęcia kulinarne) i składu chemicznego żywności. Został również zrealizowany lekki program sportowy (fitness). Zajęcia te są wstępem do realizacji całego projektu, w który mi. in. planowany jest wyjazd na Litwę.

 

opracowanie: E. Kłeczek, D. Tracz, J. Wacław, E. Woźniczka, M. Zielnik

zobacz galerię...