Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY
MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY
maly mis

Nasze przedszkole realizuje projekt „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi w całej Polsce i za granicą.


Poprzez udział w projekcie chcemy prowadzać dzieci w świat literatury i pobudzać ich kreatywność i twórczość a także ciekawość świata. Chcemy również zachęcać dorosłych do głośnego czytania dzieciom.

Rozpoczęcie projektu miało miejsce we wrześniu. Dzieci wspólnie z wychowawcami wybierały imię dla swojego grupowego Misia, z którym. Pani Dyrektor Ewelina Kutermak odwiedziła przedszkolaki i oficjalnie rozpoczęła realizację projektu czytając wiersze Juliana Tuwima. Realizacja kolejnych zadań projektowych – niebawem.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...