Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Podróże jeża ze Zgierza
Podróże jeża ze Zgierza
podroze jeza

W roku szkolnym 2019/2020 dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wraz z nauczycielami przystąpiły do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Podróże jeża ze Zgierza”.


Program ten ma na celu zapoznanie dzieci z miastem Zgierz oraz poszerzenie wiedzy na temat naszej rodzinnej miejscowości - Brzeźnicy. Każda grupa wykonała własnego jeża, który będzie towarzyszył nam podczas spacerów i wycieczek pieszych w różne zakątki Brzeźnicy. Dzieci poprzez udział w programie wezmą udział w różnych imprezach i konkursach, które wpisują się w tematykę programu. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej gdzie zobaczą Państwo relację z realizacji programu. Odkąd „jeż”zagościł w każdej grupie - dzieci są zachwycone i z chęcią podejmują różne działania związane z realizacją przedsięwzięcia.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Gabriela Kwarciak

zobacz galerię...