Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Ślubowanie klas pierwszych i oficjalne otwarcie nowej świetlicy szkolnej powstałej w ramach realizacji projektu „Mali Giganci”
Ślubowanie klas pierwszych i oficjalne otwarcie nowej świetlicy szkolnej powstałej w ramach realizacji projektu „Mali Giganci”
slubowanie

W czwartek 24 października w naszej szkole miały miejsce dwa bardzo ważne wydarzenia – ślubowanie klas pierwszych i oficjalne otwarcie nowej świetlicy szkolnej powstałej w ramach realizacji projektu „Mali Giganci”.


Na uroczystość przybyli rodzice uczniów oraz zaproszeni goście: Pan Wójt Bogusław Antos, Pani Sekretarz Barbara Klęczar, Pani Skarbnik Anna Kawska, Pani Przewodnicząca Rady Gminy Jadwiga Kozioł oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pan Grzegorz Wojtas.

Jako pierwsze odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy zostali oficjalnie włączeni do społeczności uczniowskiej. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, po którym złożyły uroczystą przysięgę i Pani Dyrektor Ewelina Kutermak uroczyście pasowała ich na uczniów.

W tym samym dniu miało miejsce otwarcie nowej świetlicy szkolnej powstałej w ramach realizacji projektu „Mali Giganci” realizowanego przez gminę Brzeźnica. Świetlica zapewnia profesjonalną opiekę uczniom naszej szkoły. Dzieci chętnie zostają w świetlicy, a najlepszym dowodem na jej funkcjonowanie jest niechęć z jaką ją opuszczają.

 

opracowanie: Kinga Opyrchał

zobacz galerię...