Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna EUROWEEK – JĘZYK ANGIELSKI W PRAKTYCE
EUROWEEK – JĘZYK ANGIELSKI W PRAKTYCE
Euroweek

W dniach 4 - 8 listopada uczniowie klas siódmych i ósmych chcący sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz poćwiczyć w praktyce ten język, wzięli udział w obozie języka angielskiego w ramach programu Euroweek – szkoła liderów.


W tym czasie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z różnych stron świata. Euroweek nie proponuje tradycyjnej nauki – uczniowie ćwiczą komunikowanie się po angielsku wykonując różne zadania w tym języku. Pracując w zespołach uczą się też pracy grupie i kształcą umiejętności liderskie.

Więcej informacji i zdjęć oraz filmów: https://www.facebook.com/ZSP-SP-w-Brze%C5%BAnicy-427756390667222/

 

opracowanie: Edyta Kłeczek, Jolanta Wacław, Małgorzata Zielnik

zobacz galerię...