Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna TEENAGERS PRO HEALTHY LIFE STYLE NA LITWIE
TEENAGERS PRO HEALTHY LIFE STYLE NA LITWIE

 logo EU FE RP


mobilnosc uczniow na Litwie  

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Brzeźnicy realizuje projekt dofinansowany
z Funduszy Europejskich
TEENAGERS PRO HEALTHY LIFESTYLE
 

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie… - ale uczniowie z ZSP w Brzeźnicy realizujący projekt Teenagers pro Healthy Lifestyle już się dowiedzieli jak ważne dla zachowania zdrowia i formy fizycznej i psychicznej jest prowadzenie zdrowego trybu życia.


W dniach 17 – 23 listopada 2019 roku razem z uczniami litewskimi uczestniczyli w regularnych zajęciach w szkole partnerskiej w Pogirach koło Wilna. Na zajęciach zajmowali się praktycznie nie tylko zagadnieniami związanymi z tematyką projektu, czyli szeroko pojętym zdrowym trybem życia, ale również poznawali kulturę, obyczaje i tradycje kraju partnerskiego. Praca nad projektem w grupie międzynarodowej pozwoliła uczniom na doskonalenie kompetencji kluczowych takich jak posługiwanie się językiem obcym i ojczystym, kształcenie kompetencji matematycznych i w zakresie TIK oraz kompetencji liderskich.

 

opracowanie: Jolanta Wacław, Ewelina Woźniczka

zobacz galerię...