Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Warsztaty świąteczne z rodzicami – Smerfy
Warsztaty świąteczne z rodzicami – Smerfy
warsztaty swiateczne

Tradycją jest, że w grudniu Smerfy zapraszają swoich Rodziców na warsztaty świąteczne. I tak 13 grudnia popołudniu zawitali do naszego przedszkola tak wyczekiwani przez Smerfy GOŚCIE.


Na początek przedszkolaki zaprezentowały swoje ulubione piosenki i wierszyk. Był taniec z zimowymi pomponami oraz... niezapomniana "Sofia", która chyba na zawsze pozostanie w pamięci Smerfów.

Po występach dzieci wspólnie z rodzicami wykonały kilka ozdób świątecznych pod przewodnictwem wychowawcy – p. Anny Kowalczyk. Trzeba podkreślić, że Rodzice wykazali się precyzją w wycinaniu nożyczkami✂️, opanowaniem w obliczu plastycznego wyzwania oraz kreatywnością. Popołudnie upłynęło w atmosferze radości i dobrej zabawy. Dla Smerfów było to niezwykłe przeżycie móc wspólnie z Rodzicami przebywać w przedszkolu. Mamy nadzieję, że dla Rodziców także było to pozytywne doświadczenie... wszkaże przez chwilę mogli poczuć się jak DZIECI.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...