Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Wyjazd do Marcyporęby – grupa Smerfy
Wyjazd do Marcyporęby – grupa Smerfy
wyjazd Marcyporeba

17 grudnia dzieci z grupy Smerfy odwiedziły swoich kolegów z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Nazaretanek w Marcyporębie. Przedszkolaki wspólnie obejrzały przedstawienie Teatru Eden pt."Najpiękniejszy prezent"?


Spektakl przedstawiał historię małego chłopca, który nie marzył o pięknych i drogich zabawkach pod choinkę, lecz o tym, aby jego zapracowany tata poświęcił mu odrobinę czasu. Marzenie Piotrusia próbują spełnić pomocnicy Świętego Mikołaja. ⭐️⭐️⭐️ Czy im się udało? Wiedzą to tylko Smerfy.

Więcej zdjęć na stronie: https://www.facebook.com/przedszkolesamorzadowewbrzeznicy/

 

opracowanie: Anna Kowalczyk

zobacz galerię...