Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
Świetlica "Mali Giganci"

            logotypy

                                   Link do grupy Facebook dla rodziców dzieci uczęszczających na świetlicę:

                                         https://www.facebook.com/groups/2362174944097938/kolorowe kanapki

Kolorowe kanapki

 

 

Ferie, to czas odpoczynku, zabawy, ale również różnego rodzaju zajęć dodatkowych. Na naszej świetlicy nikt się nie nudzi. Spędzając razem ferie pamiętamy o zdrowym odżywianiu-robiąc kolorowe kanapki i o odrobinie ruchu grając w hokeja.

 

 


zobacz galerię...


zajecia plastyczne1

Zajęcia plastyczne

 

 

Podczas ferii na świetlicy odwiedziła nas starsza koleżanka Natalia z VIII klasy, która narysowała dla dzieci trybtyk ołówkiem. W parach dzieci malowały farbami na deskach, które po złączeniu utworzyły NASZ WSPÓLNY jeden obraz "Słoneczniki".

 

 


zobacz galerię...


swiety mikolaj

Święty Mikołaj

 

 

W pierwszym tygodniu miesiąca grudnia zajęcia organizowane na świetlicy miały na celu przybliżyć dzieciom postać świętego Mikołaja. Bycie grzecznym w tym roku dało efekt ponieważ Mikołaj odwiedził dzieci i obdarował je prezentami co najmniej dwa razy w ciągu jednegodnia. Pięknie wykonana piosenka przez dzieci przekonała świętego Mikołaja do ponownego spotkania za rok.

 

 


zobacz galerię...


konkurs swiateczny

Konkurs świąteczny

 

Aby wprowadzić dzieci w świąteczny nastrój na naszej świetlicy został zorganizowany konkurs świąteczny. Skierowany był do dzieci z klas 1-3. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością.  Cieszymy się, że tyle dzieci wzięło udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych.
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!
I miejsce : Madzia, Ewa, Sara
II miejsc : Angelika i Maja
III miejsce : Gabrysia, Lena i Nikola
Wyróżnienie: Hania, Kornelia

 

 


zobacz galerię...


zajecia kulinarne1

Zajęcia kulinarne

Placówka wsparcia dziennego w Brzeźnicy jest miejscem gdzie dzieci mogą nie tylko spędzić miło i przyjemnie czas, ale również nabyć umiejętności praktyczne, które wykorzystają kiedyś w życiu. Taką możliwość dają m.in. zajęcia kulinarne, które na naszej świetlicy odbywają się raz w tygodniu. Zmagania z nożem i marchewką w przygotowaniu sałatki jarzynowej dały dzieciom mnóstwo świetnej zabawy.

 

 


zobacz galerię...


wzorowy swietliczanin1

Wzorowy świetliczanin

Jak co miesiąc na naszej świetlicy wybieramy dzieci, które poprzez aktywny udział w zajęciach, zaangażowanie i swoje dobre zachowanie zyskują tytuł wzorowego świetliczanina oraz drobny upominek. Dzięki staraniom dzieci na naszej świetlicy panuje ład i porządek. Każdy czuje się tutaj dobrze – jak w domu.

 

 


zobacz galerię...Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

„Liście wielkiego drzewa życia”