Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
Świetlica "Mali Giganci"

            logotypy

                                   Link do grupy Facebook dla rodziców dzieci uczęszczających na świetlicę:

                                         https://www.facebook.com/groups/2362174944097938/pokaz mody


Pokaz mody

Z okazji Dnia kobiet na naszej świetlicy odbył się pokaz mody, połączony z wyborami Miss i Mistera Świetlicy. Decyzją widzów Miss Świetlicy została Martynka N. z klasy Ia, a Misterem Świetlicy Mateusz C. z klasy III a. Zwycięzcom gratulujemy!

 

zobacz galerię...


  Walentynki  

Walentynki

14 lutego 2020r. na naszej świetlicy obchodziliśmy dzień św. Walentego. Dzieci mogły usłyszeć czym jest miłość, jakie są jej składniki i jak ją pielęgnować. Dzieci obdarowywały się własnoręcznie zrobionymi walentynkami i przekazywały sobie życzenia poprzez świetlicową pocztę walentynkową.

 

zobacz galerię...


karnawal

 

Przygotowania karnawałowe

Karnawał to czas hucznych zabaw, dlatego dzieci na świetlicy rozpoczęły już przygotowanie. Tworzenie własnoręcznie pięknych karnawałowych masek dało dzieciom wiele radości i uśmiechu.

 

zobacz galerię...


kolorowe kanapki

Kolorowe kanapki

Ferie, to czas odpoczynku, zabawy, ale również różnego rodzaju zajęć dodatkowych. Na naszej świetlicy nikt się nie nudzi. Spędzając razem ferie pamiętamy o zdrowym odżywianiu-robiąc kolorowe kanapki i o odrobinie ruchu grając w hokeja.

 

 


zobacz galerię...


zajecia plastyczne1

Zajęcia plastyczne

Podczas ferii na świetlicy odwiedziła nas starsza koleżanka Natalia z VIII klasy, która narysowała dla dzieci trybtyk ołówkiem. W parach dzieci malowały farbami na deskach, które po złączeniu utworzyły NASZ WSPÓLNY jeden obraz "Słoneczniki".

 

 


zobacz galerię...


swiety mikolaj

Święty Mikołaj

W pierwszym tygodniu miesiąca grudnia zajęcia organizowane na świetlicy miały na celu przybliżyć dzieciom postać świętego Mikołaja. Bycie grzecznym w tym roku dało efekt ponieważ Mikołaj odwiedził dzieci i obdarował je prezentami co najmniej dwa razy w ciągu jednegodnia. Pięknie wykonana piosenka przez dzieci przekonała świętego Mikołaja do ponownego spotkania za rok.

 

 


zobacz galerię...


konkurs swiateczny

Konkurs świąteczny

Aby wprowadzić dzieci w świąteczny nastrój na naszej świetlicy został zorganizowany konkurs świąteczny. Skierowany był do dzieci z klas 1-3. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością.  Cieszymy się, że tyle dzieci wzięło udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych.
GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW!
I miejsce : Madzia, Ewa, Sara
II miejsc : Angelika i Maja
III miejsce : Gabrysia, Lena i Nikola
Wyróżnienie: Hania, Kornelia

 

 


zobacz galerię...


zajecia kulinarne1

Zajęcia kulinarne

Placówka wsparcia dziennego w Brzeźnicy jest miejscem gdzie dzieci mogą nie tylko spędzić miło i przyjemnie czas, ale również nabyć umiejętności praktyczne, które wykorzystają kiedyś w życiu. Taką możliwość dają m.in. zajęcia kulinarne, które na naszej świetlicy odbywają się raz w tygodniu. Zmagania z nożem i marchewką w przygotowaniu sałatki jarzynowej dały dzieciom mnóstwo świetnej zabawy.

 

 


zobacz galerię...


wzorowy swietliczanin1

Wzorowy świetliczanin

Jak co miesiąc na naszej świetlicy wybieramy dzieci, które poprzez aktywny udział w zajęciach, zaangażowanie i swoje dobre zachowanie zyskują tytuł wzorowego świetliczanina oraz drobny upominek. Dzięki staraniom dzieci na naszej świetlicy panuje ład i porządek. Każdy czuje się tutaj dobrze – jak w domu.

 

 


zobacz galerię...Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

„Liście wielkiego drzewa życia”