Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Nasz uczeń w finale wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Nasz uczeń w finale wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Chemicznego
finalista chemia

Uczeń klasy VIII a Kajetan Królikowski może poszczycić się wielkim sukcesem, którym było zakwalifikowanie sie do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Chemicznego.

Kajetan nieprzypadkowo znalazł się w gronie 48 najlepszych pasjonatów chemii w województwie małopolskim wśród uczniów szkół podstawowych. Przygotowania do konkursu z chemii łączy z pasją do przedmiotów matematyczno-przyrodniczych uczestnicząc w projektach, zajęciach pozalekcyjnych i zajęciach rozwijających na Uniwersytecie Jagiellońskim.


Serdecznie gratulujemy!

 

opracowanie: Danuta Tracz

zobacz galerię...