Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna FRANKENSTEIN – THE MONSTER AND THE MYTH
FRANKENSTEIN – THE MONSTER AND THE MYTH
Frankenstein

4 marca 2020 r. uczniowie klas siódmych i ósmych, chętni do sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce, wzięli udział w wycieczce przedmiotowej z języka angielskiego na przedstawienie teatralne pt. „Frankenstein – the Monster and the Myth”.

Spektakl w języku angielskim zaprezentowany przez aktorów TNT Theatre Britain był luźną adaptacją powieści Mary Shelley z elementami inspirowanymi hollywoodzkimi superprodukcjami. Elementy komediowe przeplatają się tutaj z dylematem moralnym dotyczącym granic eksperymentów naukowych oraz problemem odrzucenia i wykluczenia tych, którzy w jakiś sposób odstają od ogółu.

 

opracowanie: Agnieszka Błach, Edyta Kłeczek

zobacz galerię...