Aktualnie jesteś w :

Strona Główna
KOMUNIKAT ZDALNE NAUCZANIE

 Drodzy Uczniowie bardzo prosimy stosujcie się do zaleceń, nie wychodźcie z domów i nie spotykajcie się osobiście.

  1. Bądźmy razem ale zdalnie.
  2. Zostańmy w domu.
  3. Dbajmy o higienę (mycie rąk to jedna z najważniejszych, najtańszych i najbardziej skutecznych metod profilaktyki wszystkich chorób wirusowych i bakteryjnych).
  4. Dbajmy o swoich dziadków i osoby starsze z otoczenia. Grupą najsilniej narażoną na koronawirusa są ludzie starsi – to oni najczęściej zapadają na infekcję, przebieg choroby jest u nich ostrzejszy niż u ludzi młodych. Dzieci i młodzi ludzie mogą pomóc dziadkom mniej się denerwować światową epidemią – tłumaczyć, jak się rozprzestrzenia i jak się chronić, pokazywać faktyczny zasięg choroby w Polsce i zapewnić, że oni i ich rodzice nie zostawią ich samym sobie…

Głęboko wierzę, że Państwo drodzy Rodzice jak Wy Uczniowie podejdziecie do tego tematu poważnie. Szkoły się zamykają, ale to nie oznacza, że przez najbliższe tygodnie przestajemy się uczyć. Edukacja to nie tylko lekcje w szkole, to proces, który odbywa się cały czas.

Od poniedziałku 23 marca na stronie naszej szkoły www.zspbrzeznica.pl będzie funkcjonowała zakładka „ZDALNE NAUCZANIE”. Tam Uczniowie i Rodzice znajdą materiały do pracy. Pojawią się również adresy e-mailowe nauczycieli uczących w szkole, aby za ich pośrednictwem można było odsyłać wykonane zadania do oceny.

Każdy i każda z Was może też liczyć na indywidualną pomoc i wsparcie nauczyciela. Kontaktujcie się z nami przez e- dziennik i inne komunikatory. Cały czas pozostajemy do Waszej dyspozycji.

Szkoła jest zamknięta, ale sekretariat i dyrekcja zapewnia kontakt telefoniczny pod numerem telefonu (0) 33 8792745


Z poważaniem Dyrekcja ZSP w Brzeźnicy

Ewelina Kutermak