Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Zdalne nauczanie w klasach I-III wcale nie musi być nudne!
Zdalne nauczanie w klasach I-III wcale nie musi być nudne!
edukacja wczesnoszkolna zdalne

Przebywanie w domu podczas kwarantanny wcale nie musi być nudne. W ramach zdalnego nauczania uczniowie codziennie dostają szczegółowo przygotowany przebieg lekcji: oglądają filmiki edukacyjne, prezentacje multimedialne, korzystają z ciekawych stron interaktywnych.

Oprócz zajęć obowiązkowych, uczniowie korzystają także z przesyłanych zadań dodatkowych, które pomagają im utrwalić nabytą wiedzę i umiejętności. Nauczyciele starają się, aby dzieci rozwijały swoje zainteresowania poprzez realizowanie różnorodnej tematyki: przyrodniczej, polonistycznej, matematycznej czy społecznej. Podczas zdalnego nauczania wiele radości dostarczają uczniom prace plastyczno-techniczne, które uwidaczniają ich talenty. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tych wspaniałych prac w galerii poniżej.

Dziękujemy wszystkim Młodym Artystom za ich wkład pracy, a także Rodzicom za ogromne zaangażowanie w naszą naukę zdalną.

opracowanie: Wychowawcy klas I-III

zobacz galerię...