Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna ZNAMY WYNIKI KONKURSU WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
ZNAMY WYNIKI KONKURSU WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
WLCZ

Organizatorzy ogólnopolskiego konkursu czytelniczego Wielka Liga Czytelników ogłosili wyniki III etapu. Przypomnijmy, iż trzech najlepszych zawodników z Mistrzostw Szkoły, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów, uczestniczyło w Mistrzostwach Powiatu. Uczniowie w kategorii klas 1-4 musieli wykazać się znajomością książki „Hulajnogą przez Smoczą Wyspę”, a klas 5-8 „Wiłka smocza dziewczynka”. Test rozwiązywali w domu on-line. Zawierał 170 bardzo szczegółowych pytań. Na wykonanie zadań było tylko 45 minut. Nasi uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie i zdobyli tytuły I i II Wicemistrza Powiatu.

A oto nasi najlepsi czytelnicy:

Zofia Hyrlicka kl. 5 a - I Wicemistrz Powiatu w kat. klas 5-8

Aleksandra Kluska kl. 5 a – II Wicemistrz Powiatu w kat. klas 5-8

Weronika Glowacz kl. 7 a - II Wicemistrz Powiatu w kat. klas 5-8

Eryk Miętka kl. 4 - II Wicemistrz Powiatu w kat. klas 1-4

Aleksandra Tyrała kl. 3 b - II Wicemistrz Powiatu w kat. klas 1-4

Gratulujemy sukcesu i wspaniałej umiejętności czytania.


opracowanie: Małgorzata Herzyk, Danuta Tracz

zobacz galerię...