Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Panda 2020”
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Panda 2020”
PANDA1

W tym roku szkolnym Ogólnopolski Konkurs Geograficzny Panda odbył się 3 czerwca 2020 r w formie on-line. Z naszej szkoły wzięło w nim udział 8 uczniów z klasy 5a i 5c a w skali całego kraju 218 uczniów klas 5.

Każdy z uczniów otrzymał od nauczyciela link do konkursu oraz szczegółową instrukcję. Konkurs rozpoczął się o godz. 13.00, trwał do 15.00, składał się z 30 pytań dotyczących geografii Polski i świata oraz pozostałych treści programowych kl.5. Uczeń wybierał jedną odpowiedź. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi otrzymywał 1 punkt, za błędną odpowiedź (-1) punkt. Po zakończonym teście uczniowie z niecierpliwością oczekiwali na wyniki. Mieli nadzieję, że trud włożony w przygotowania do konkursu przełoży się na dobre wyniki. Należy podkreślić, że przygotowania trwały od listopada 2019 r., najpierw w formie tradycyjnej (powtarzanie materiału, rozwiązywanie zadań) a później w formie elektronicznej (rozwiazywanie quizów na platformie Quizziz). Okazało się, że solidna praca przynosi efekty. Oto wyniki:

  1. Zuzanna Woźniczka kl. 5c – 3 miejsce – dyplom laureata
  2. Olga Probola kl. 5a – 5 miejsce – dyplom laureata
  3. Wiktoria Ojczyk kl.5c – 7 miejsce – dyplom wyróżnienia
  4. Gabriela Bugiel kl. 5a – 7 miejsce – dyplom wyróżnienia
  5. Zofia Hyrlicka kl. 5a – 9 miejsce – dyplom wyróżnienia
  6. Dominik Wróblewski kl. 5a – 9 miejsce – dyplom wyróżnienia
  7. Maja Maciaś kl. 5c – 9 miejsce – dyplom wyróżnienia
  8. Ewelina Madej kl. 5c – 11 miejsce – dyplom uznania

Gratulacje !!!

opracowanie: Anna Lang