Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Orzeł Ortograficzny
Orzeł Ortograficzny

Semper in altum

Tej maksymie są wierni uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Kochanowskiego w Brzeźnicy, dlatego mimo zamkniętych szkół nie poprzestali na realizacji obowiązku szkolnego, ale przystąpili do wielu konkursów.

W konkursie literackim „Popisz się talentem” zorganizowanym przez Wydawnictwo „Nowa Era” wzięła udział Aleksandra Morek i Aleksandra Kłeczek ucz. kl. VIII. Spośród kilku tysięcy prac wybrano 12 opowiadań. Nasze uczennice otrzymały podziękowanie i zaproszenie do kolejnej edycji. Z kolei w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny” online organizowanym przez firmę „Delta” 3 uczniów uzyskało tytuł laureata. Katarzyna Jankowska ucz. kl. VI uplasowała się na VII miejscu w kraju, Aleksandra Kłeczek ucz. kl. VIII jest w kraju VIII, a Antoni Piekarski ucz. kl. V sklasyfikowany został na miejscu 10. Pozostałych siedmioro uczniów również osiągnęło wysoki wynik.

opracowanie: L. Adamus

Dyplom dla Aleksandry Kłeczek - zobacz...

Dyplom dla Katarzyny Jankowskiej - zobacz...

Dyplom dla Antoniego Piekarskiego - zobacz...