Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Zakończenie roku szkolnego klas 8, ukończenie szkoły podstawowej
Zakończenie roku szkolnego klas 8, ukończenie szkoły podstawowej
zakonczenie roku 2019 2020

Piątek 26 czerwca 2020 roku będzie dla uczniów z rocznika 2005 dniem pamiętnym. W ten pogodny, czerwcowy dzień przekroczyli ostatni raz próg swojej podstawówki. Pięknie ubrani, uśmiechnięci, podekscytowani.

Wrażenie psuły trochę rygory bezpieczeństwa stanu epidemicznego. Stoliki co 1,5 metra, maski, rękawiczki. Na sali gimnastycznej dwie klasy ósme i... koniec. Młodsze koleżanki i koledzy w o wyznaczonych godzinach, w mniejszych grupach w salach lekcyjnych. Uroczystość poprowadziła pani dyrektor Ewelina Kutermak w obecności pani wicedyrektor Małgorzaty Zielnik , wychowawczyni klasy 8 a pani Eweliny Woźniczki i wychowawczyni klasy 8 b pani Agnieszki Błach. W części oficjalnej były przemówienia, wręczono nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce i mającym sukcesy w konkursach nawet rangi ogólnopolskiej, czy międzynarodowej ,świadectwa ukończenia szkoły wszystkim uczniom, listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom aktywnie włączającym się w życie szkoły. W drugiej części uczniowie zaśpiewali kilka piosenek i wyświetlili pokaz slajdów ze zdjęciami- wspomnieniami. Zrobiło się nostalgicznie, popłynęły łzy wzruszenia nad minionym czasem beztroski, radości i bezpowrotnie utraconym dzieciństwem. Całość zakończyła sesja zdjęciowa, której efekty możecie obejrzeć w galerii dołączonej do tego materiału. Młodzi absolwenci Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Brzeźnicy rocznika 2019/2020 - "Szczęśliwej drogi, już czas."


opracowanie: Agnieszka Błach i Ewelina Woźniczka
zdjęcia: Edyta Kłeczek