Aktualnie jesteś w :

Strona Główna Ciekawe Linki Artykuły Strona Główna Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w ZSP
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w ZSP
rozpoczecie 2020 2021

W dniu 1 września 2020 r. odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w ZSP w Brzeźnicy. Miało ono nieco odmienny charakter niż zawsze. W spotkaniu na sali gimnastycznej obok Dyrekcji i wychowawców udział wzięli tylko uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami.

Pani Dyrektor Ewelina Kutermak serdecznie powitała pierwszoklasistów, przedstawiła im swoich wychowawców oraz złożyła życzenia dobrego startu, wielu sukcesów, wytrwałości i wesołych zabaw w gronie przyjaciół, a rodzicom satysfakcji z osiągnięć swoich dzieci. Później uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami. Uczniowie klas II - VIII powitali nowy rok szkolny w salach lekcyjnych, spotykając się wyłącznie z wychowawcami. Mimo wszystko mamy nadzieję, że ten rok szkolny będzie udany, szczęśliwy i niezapomniany. Powodzenia!

opracowanie: E. Gałuszka, U. Marszałek

zobacz galerię...